Edycja 2016


III Ogólnopolskie Zawody Robotów LEGROBOT 2016 odbyły się w dniu 29 maja 2016 r. w Muzeum Techniki i Przemysłu NOT w Warszawie. 

Oto kolejna, jeszcze gorąca fotorelacja z zawodów. Zawodnicy przybyli z całej Polski w niedzielę, 29 maja do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wystartowali w następujących konkurencjach:
LineFollower Analogowy 
LineFollower 
Sumo
Minisumo 
Freestyle, 
LEGO Sumo, 
MouseDragster 
Dragster FreeStyle 
Leguś LineFollower 
Leguś Sumo

Przy udziale licznie zebranej publiczności wyłoniono zwycięzców. Dla wszystkich były gorące emocje, a dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary, dyplomy i bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorami zawodów byli:
Koło Robotyki LegRobot
Muzeum Techniki i Przemysłu NOT
Niepubliczna Szkołą im. Jana Pawła II w Legionowie
Patronat naukowy Zawodów objął:
Dziekan Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Sponsorzy:
AVT sklep z elektroniką
Wydawnictwo BTC
KAMAMI
IGUS
STMicroelectronics
BALTON sp z oo

Patroni medialni:
Forbot.pl
Mazowieckie to i owo
Mikrokontroller
Wydawnictwo AVT
Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim - zwłaszcza wolontariuszom i zapraszamy za rok!


Poniżej pełna lista nagrodzonych, którym raz jeszcze gratulujemy! 


Wyniki III Ogólnopolskich Zawodów Robotów LEGROBOT 2016 -29.05.2016
Dragster FreeStyle
I miejsce Artur Ludynia - Opole 
II miejsce Maciej Radzimirski,Tomasz Łempicki –drużyna Wściekłe Żelazo Warszawa
III miejsce Oskar Zawalich – Warszawa
Kategoria Dragster - mouse trap Dragster
I miejsce Jan Ferdyn- Warszawa
II miejsce Adam Rybicki -Warszawa 
III miejsce Oskar Zawalich-Warszawa
IV miejsce Jędrzej Wawrzynkiewicz -Legionowo
V miejsce Zbigniew Wawrzynkiewicz -Legionowo
VI miejsce Oskar Marek – Chotomów
Kategoria Lego Sumo
I miejsce Rafał Kubiak, Tomasz Kubiak -Warszawa
II miejsce Michał Kowalewski, Michał Dębski - Warszawa 
III miejsce Szymon Szendzielarz, Łukasz Jurek -Opole
Kategoria Leguś Sumo
I miejsce ex aequo Jan Ferdyn- Warszawa
I miejsce ex aequo Jakub Dowejko - Warszawa
II miejsce Adam Moszczyński-Warszawa 
III miejsce Jakub Laskowski-Warszawa
Kategoria Leguś Line Follower
Paweł Jastrzębski -Książenice
Kategoria Sumo
I miejsce – robot Bison (Krzysztof Matus, Mateusz Czega, Tomasz Szczurko, Nils
Thernstrom - Białystok
II miejsce robot Dzik (Krzysztof Matus, Mateusz Czega, Tomasz Szczurko, Nils
Thernstrom - Białystok
Kategoria LFA Line Follower bez mikroprocesora
I miejsce Oskar Marek - Chotomów
II miejsce Kacper Bagiński - Legionowo
Kategoria LFC Line Follower z mikroprocesorem
I miejsce KNR Team 1 Bartosz Grabczak, Mateusz Perciński - Warszawa
II miejsce KNR Team 3 Mateusz Mróz, Kornelia Łukoć - Warszawa
III miejsce Michał Furmański – Marta Pacuszka -Warszawa
Kategoria mini Sumo
robot Herkules (Bartosz Grabczak, Mikołaj Marcinkiewicz, Mateusz
Perciński) - Warszawa
Kategoria FreeS FreeStyle
I miejsce robot Paszczak -drużyna Bunlab (Sara Prodlik, Łukasz Jurek) - Opole
II miejsce robot Edek2 - drużyna KNR Team1(Bartosz Grabczak, Mikołaj
Marcinkiewicz, Mateusz Perciński) – Warszawa
III miejsce – robot Łazik Meteo drużyna RoboGim13(Szymon Romanowicz, Michał 
Szubzda, Karol Michalik) – Białystok




Więcej fotorelacji na https://www.facebook.com/legrobot/
Comments