Edycja 2015

Relacja z Zawodów LEGROBOT 2015

II OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ROBOTÓW - LEGROBOT 2015

Organizatorzy:
Koło robotyki LEGROBOT w Legiono
wie 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie
Patroni zawodów:
Starosta Legionowski
Prezydent Miasta Legionowo
Sponsorzy:
Sklep internetowy KAMAMI,wydawnictwo BTC, sklep internetowy AVT, Elektronika
Patroni medialni: Mazowieckie To i Owo, Mikrokontroler.pl

Wyniki II Ogólnopolskich Zawodów Robotów LEGROBOT 2015 - 20.06.2015 r

Kategoria LFC Line Follower z mikroprocesorem

I miejsce Mateusz Mróz - Warszawa

II miejsce Mateusz Sroka - Bolesław

III miejsce Michał Furmański - Bolesław

Kategoria LFA Line Follower bez mikroprocesora

I miejsce Michał Furmański - Bolesław

II miejsce Oskar Marek - Chotomów

III miejsce Kacper Bagiński - Legionowo

Kategoria LLF LEGO Line Follower

I miejsce drużyna MM robot

Michał Dębski, Michał Kowalewski Siedlce/Sochaczew

II miejsce Daniel Soboński - Otrębusy

III miejsce Jan Drożak - Gdańsk

Kategoria Lsumo LEGO Sumo

I miejsce drużyna MM robot

Michał Dębski, Michał Kowalewski Siedlce/Sochaczew

II miejsce Michał Furmański - Bolesław

III miejsce Mariusz Klimczak - Łódź

Kategoria mSumo mini Sumo

I miejsce Krystian Żwirek – Nowy Dwór Gdański

II miejsce Mateusz Sroka - Bolesław

III miejsce Michał Furmański - Bolesław

Kategoria Sumo

I miejsce Krystian Żwirek – Nowy Dwór Gdański

II miejsce Mateusz Czega - Białystok

III miejsce Michał Jagielski – Chotomów

III miejsce Husarz Leszek - Białystok

Kategoria Mobot

I miejsce Paweł Naborczyk - Jabłonna

II miejsce Jakub Choroś - Jabłonna

III miejsce Maciej Dyba – Jabłonna

III miejsce Zbigniew Wawrzynkiewicz - Legionowo

Kategoria FreeS FreeStyle

I miejsce drużyna Faza na Bolcu – Białystok

Krzysztof Matus, Mateusz Czega, Nils Ternstorm

II miejsce drużyna Faza na Bolcu – Białystok

Krzysztof Matus, Mateusz Czega, Marcin Dąbrowski

 

Kategoria Dragster - mouse trap Dragster

I miejsce Wojciech Górecki - Legionowo

II miejsce Jan Ferdyn - Warszawa

III miejsce Adam Rybicki - Warszawa

IV miejsce Przemek Sekutowicz - Nasielsk

V miejsce Oskar Zawalich - Warszawa

VI miejsce Adrian Dziewianowski - Nasielsk

VII miejsce Oskar Marek - Chotomów

VIII miejsce Gustaw Malinowski - Warszawa

IX miejsce Piotr Siemiątkowski - Warszawa

X miejsce Dominik Gajcy - Warszawa

Relacja fotograficzna:





























Comments